خبر خبر

برقراري مجدد پروازهاي هواپيمايي ايران اير در فرودگاه بين المللي شهيد کاوه بيرجند
پروازهاي هواپيمايي ايران اير که از نهم فروردين بر اساس تصميم ستاد مقابله با بيماري کرونا تا اول ارديبهشت لغو گرديده بود مجدداً از 20 فروردين برقرار گرديد.

پروازهای هواپیمایی ایران ایر که پیش از این به دلیل مقابله با ویروس کرونا لغو گردیده بود مجدداً برقرار گردید

مدیر کل فرودگاه های استان خراسان جنوبی ضمن تایید خبر فوق گفت: پروازهای هواپیمایی ایران ایر که از نهم فروردین بر اساس تصمیم ستاد مقابله با بیماری کرونا تا اول اردیبهشت لغو گردیده بود مجدداً از 20 فروردین برقرار گردید.

عظیم طهماسبی افزود: هواپیمایی ایران ایر پروازهای مسیر تهران-بیرجند-تهران خود را در طول هفته برقرار نموده و پروازهای مسیر مشهد-بیرجند-مشهد همچنان لغو می باشد وی اظهار داشت:  مجوز برقراری مجدد پروازها قبل از تاریخ اعلام شده توسط ستاد مقابله با بیماری کرونا صادر گردیده است و این فرودگاه همچون گذشته آمادگی کامل جهت پذیرش پروازها را داشته و دستورالعمل های بهداشتی همچون چک مسافرین،ضد عفونی بار همراه مسافر،ضد عفونی ترمینال ها، نمازخانه ها، سرویس های بهداشتی و... همچون گذشته صورت خواهد پذیرفت.

طهماسبی در خصوص پروازهای فرودگاه بین المللی شهید کاوه بیرجند در ایام تابستان گفت: برنامه تابستانی این فرودگاه همانند برنامه زمستانی با تعداد 28 پرواز در هفته آماده خدمت رسانی به مردم شریف استان می باشد وی اظهار داشت: پروازهای هواپیمایی آتا که روزهای یکشنبه و چهارشنبه در مسیر تهران-بیرجند-تهران برقرار بود همچنان لغو می باشد و در مجوز ستاد ملی کرونا از ابتدای اردیبهشت ماه یا خرداد ماه با هفته ای دو پرواز در مسیر تهران-بیرجند-تهران مجدداً برقرار خواهد شد که پس از اعلام به این اداره کل اطلاع رسانی خواهد گردید

مدیر کل فرودگاه های استان خراسان جنوبی گفت: هواپیمایی ایرتور تا آخر خرداد ماه علاوه بر روزهای سه شنبه روزهای یکشنبه نیز یک پرواز فوق العاده در مسیر تهران-بیرجند-تهران برقرار نموده است که در حال رایزنی جهت افزایش پروازهای این ایرلاین به مرکز استان هستیم.

طهماسبی در خصوص پروازهای طبس نیز افزود: پروازهای فرودگاه طبس که از اوایل اسفند ماه لغو گردیده که پس از صدور مجوزهای لازم ستاد ملی کرونا با هفته ای دو پرواز در  روزهای یکشنبه و سه شنبه میزبان پرواز تهران – طبس – تهران برقرار و اطلاع رسانی خواهد گردید.

شایان ذکر است پرواز هواپیمایی ماهان در مسیر تهران-بیرجند-تهران مورخ 28 الی 30 فروردین و چهارم و پنجم اردیبشهت ماه باطل اعلام گردیده است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد