خبر خبر

پايان عمليات رفت پروازهاي حج تمتع در فرودگاه بين المللي بيرجند با اعزام 2504 نفر زائر
طبق برنامه‎ريزي‎هاي انجام شده، امسال بيش از 2500 هزار زائر در قالب 17 کاروان از فرودگاه بيرجند و توسط 10 پرواز به سرزمين وحي اعزام شدند.

مديرکل فرودگاههاي استان خراسان جنوبی از پايان موفقيتآميز عمليات اعزام 2504 زائر خانه خدا از فرودگاه بیرجند خبر داد.

به گزارش روابطعمومی فرودگاههای استان خراسان جنوبی، هادی سلامی گفت: طبق برنامهريزيهاي انجام شده، امسال بیش از 2500 هزار زائر در قالب 17 كاروان از فرودگاه بیرجند و توسط 10 پرواز به سرزمين وحي اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه امسال علاوه بر کاروان های استان خراسان جنوبی دو کاروان از خراسان رضوی نیز از فرودگاه بیرجند اعزام گردیدند، گفت: تعداد 2504 نفر زائر به همراه بیش از 47 تن بار توسط هواپيماي ايرباس 600-300 شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي به سرزمین وحی اعزام شدند.

سلامی با اشاره به اینکه پروازهای اعزام زائران خانه خدا از 25 الی 29 تیرماه انجام شد گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته و همکاری همه جانبه تمام واحدها و ادارات فرودگاهی و استانی، امسال فرآیند تحویل بار و بازرسی مسافر در بهترین شرایط و با کمترین مشکل و تاخیر صورت گرفت وی یاد آور شد طی عملیات اعزام حجاج حج تمتع 1398 در مجموع پروازها نزدیک به دو ساعت تاخیر و 30 دقیقه تعجیل در پروازها گزارش شده و فرودگاه بیرجند طی این ایام به صورت 24 ساعته خدمات رسانی به زائرین و مردم استان را بر عهده داشت

سلامی اظهار امیدواری کرد: با تمهیدات صورت گرفته در مرحله بازگشت حاجیان نیز بتوانیم خدمات مطلوبی به حجاج ومستقبلین ارائه دهیم.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده براي تسهيل ارائه خدمات و ارتقاي سطح كيفيت خدمات فرودگاهي در عمليات حج گفت: با توجه به تأكيدات مقام معظم رهبري در خصوص پروازهاي حج، اين اداره كل در راستاي ارائه خدمات مناسب به زائران نسبت به تجهيز و تأمين امكانات فرودگاهي براي هرچه بهتر برقرار شدن اين پروازها اقدام کرده است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد