خبر خبر

برگزاري اولين جلسه هماهنگي پروازهاي حج تمتع سال 1398 در فرودگاه بين المللي بيرجند
طبق برنامه اعلامي اوليه اعزام زائران خراسان جنوبي از 25 تيرماه سال جاري پرواز از فرودگاه بيرجند آغاز شده و حدود 2500 نفر عازم سرزمين وحي خواهند شد.

اولین جلسه هماهنگي پروازهای حج تمتع 98 با هدف برنامه‌ريزی و ساماندهی امور با حضور مدیرکل فرودگاه های استان خراسان جنوبی، مدیرکل حج و زیارت استان و سایر نهادهای دست اندرکار در فرودگاه بیرجند برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی، مدیر کل فرودگاه های استان خراسان جنوبی ضمن خوش آمد گویی به حاضرین در جلسه خدمت به حجاج را از توفیقات الهی برشمرد و گفت: حج برای مجموعه فرودگاه بین المللی بیرجند یک نعمت است و تلاش خواهیم کرد تا بهترین خدمات را به زائران بیت الله الحرام ارائه کنیم وی خواستار هماهنگی هرچه بیشتر ارگانهای مرتبط در خدمترسانی به زائران و همراهانشان به بهترین شکل ممکن شد

مدیر کل فرودگاه های استان خراسان جنوبی در این جلسه با اعلام اينكه اولويت فرودگاه بیرجند، انجام به‌موقع پروازها و تسهیل در عمليات پروازی اعزام زائران بيت‌الله‌الحرام است، گفت: با انسجام و آمادگی كامل، عمليات حج امسال را مديريت خواهیم کرد و با توسعه امكاناتی مانند پاركينگ خودروها ، بهسازی و افزایش چرخ دستی‌ها، افزايش گيت‌های بازرسی و گذرنامه، زيباسازی محيطی و نصب بنرهای راهنمای زائران و مستقبلين، راه‌اندازی سامانه اطلاع رسانی حج تمتع 98 در پرتال فرودگاه بیرجند، در پی ارائه خدمات مطلوب و تسهيلات رفاهی به مسافران سرزمين وحی هستيم. وی اظهار امیدواری کرد؛ با بسیج  تمام نیروها و امکانات، امسال نیز همانند سال گذشته فرودگاه بیرجند در زمره فرودگاه های برتر در زمینه انجام به موقع پروازهای حج تمتع باشد.

هادی سلامی گفت: طبق برنامه اعلامی اولیه اعزام زائران خراسان جنوبی از 25 تیرماه سال جاری پرواز از فرودگاه بیرجند آغاز شده و حدود 2500 نفر عازم سرزمین وحی خواهند شد.

نوفرستی مدیر کل حج و زیارت استان خراسان جنوبی ضمن قدردانی از تلاش های فرودگاه بیرجند، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، یگان حفاظت هواپیمایی، نیروی انتظامی و پلیس گذرنامه برای انجام هرچه بهتر عملیات پروازهای حج، بر لزوم هماهنگی میان همه دستگاه های مسئول در امر اعزام و پذیرش زائران سرزمین وحی تاکید کرد وی افزود: استان خراسان جنوبی سومین استان متقاضی حضور در سرزمین وحی می باشد

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد