خبر خبر

ديدار مديرکل فرودگاههاي استان خراسان جنوبي با سرپرست معاونت استانداري وفرمانداري ويژه و امام جمعه شهرستان طبس
در اين ديدار سلامي از حمايتها و پيگيريهاي معاونت استانداري وفرمانداري ويژه شهرستان جهت افزايش پروازهاي فرودگاه طبس تقدير وتشکر کرد و راهکارها ونظراتي نيز براي بهبود وضعيت پروازها مطرح ومورد بررسي وتبادل نظر قرار گرفت

مدیر کل فرودگاه های استان خراسان جنوبی پس از حضور در شهرستان طبس به دیدار خلیلی سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه طبس رفت

در این دیدار سلامی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از حمایتها و پیگیریهای معاونت استانداری وفرمانداری ویژه شهرستان جهت افزایش پروازهای فرودگاه طبس تقدیر وتشکر کرد و راهکارها ونظراتی نیز برای بهبود وضعیت پروازها مطرح ومورد بررسی وتبادل نظر قرار گرفت.
در پایان  خلیلی وجود فرودگاه را از لازمه های توسعه شهرستان برشمرد وبه نقش کلیدی آن در زمان بحران وبویژه سیل اخیر اشاره کرد واز زحمات و آمادگی فرودگاه در بحران سیل تقدیر وتشکر نمود.

در این دیدار سیدی رئیس فرودگاه طبس نیز گزارشی از میزان بار ومسافر سال قبل واقدامات فرودگاه برای بحرانهای سیل اخیر ارائه نمود.

در ادامه مدیر کل فرودگاه های استان خراسان جنوبی ضمن حضور در دفتر امام جمعه شهرستان طبس ضمن تشریح جایگاه فرودگاه طبس واهمیت دستگاهای ناوبری وارتباطی موجود، فرودگاه طبس را یکی از با ارزشترین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای این شهرستان برشمرد وساخت این فرودگاه در اوایل دهه هفتاد را نشانه توجه ویژه دولت برای خدمت به مردم عزیز این شهرستان محروم دانست و افزود وجود معادن غنی وجاذبه های گردشگری فراوان موجود میتواند نقاط قوتی برای افزایش سفرهای هوایی وجذب توریست وشکوفایی اقتصادمنطقه شود.
در ادامه حجه الاسلام محمدی امام جمعه شهرستان طبس فرودگاه وراه آهن را از برکات نظام اسلامی ومایه پیشرفت وارتباط بهتر شهرستان طبس برشمرد وافزود طبس شهری شناخته شده در ایران است که با شکست آمریکا در 5 اردیبهشت سال58صحرای طبس وشکار RQ در سالهای اخیر نام آن جهانی شده است.
وی ضرورت توجه صاحبان صنایع ومعادن وافرادی که از تمکن مالی مناسبی برخوردار هستند برای حمایت از پروازهای فرودگاه طبس بعنوان شریان ارتباطی سریع وایمن با پایتخت را ضروری دانست

حجه الاسلام محمدی ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته فرودگاه ، در خصوص افزایش پرواز ها ،امنیت وسلامت پروازها و ارتقاء آن جهت رفاه وآسایش خاطر مردم از مدیر کل استان درخواست پیگیری نمودند.
در پایان این دیدار سلامی از فرودگاه طبس و اقدامات صورت گرفته بازدید نمود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد