خبر خبر

پايان عمليات رفت پروازهاي حج تمتع در فرودگاه بين المللي بيرجند با اعزام 2353 زائر
تعداد 2353 نفر زائر به همراه 39000 کيلوگرم بار توسط هواپيماي ايرباس 600-300 شرکت هواپيمايي جمهوري اسلامي به سرزمين وحي اعزام شدند.

مديرکل فرودگاههاي استان خراسان جنوبی از پايان موفقيتآميز عمليات اعزام 2353 زائر خانه خدا از فرودگاه بیرجند خبر داد.

به گزارش روابطعمومی فرودگاههای استان خراسان جنوبی، هادی سلامی گفت: طبق برنامهريزيهاي انجام شده، امسال بیش از 2 هزار زائر در قالب 17 كاروان از فرودگاه بیرجند و توسط 10 پرواز به سرزمين وحي اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه امسال پروازهای حج فرودگاه بیرجند نسبت به سال گذشته 49 درصد رشد داشته است، گفت: تعداد 2353 نفر زائر به همراه 39000 کیلوگرم بار توسط هواپيماي ايرباس 600-300 شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي به سرزمین وحی اعزام شدند.

سلامی با اشاره به اینکه پروازهای اعزام زائران خانه خدا از 20 تا 23 مرداد انجام شد گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته و همکاری همه جانبه تمام واحدها و ادارات فرودگاهی و استانی، امسال فرآیند تحویل بار و بازرسی مسافر در بهترین شرایط و با کمترین مشکل و تاخیر صورت گرفت وی یاد آور شد پروازهای مرحله رفت با کمترین تاخیری انجام شده و فرودگاه بیرجند طی این ایام به صورت 24 ساعته خدمات رسانی به زائرین و مردم استان را بر عهده داشت

سلامی اظهار امیدواری کرد: با تمهیدات صورت گرفته در مرحله بازگشت حاجیان نیز بتوانیم خدمات مطلوبی به حجاج ومستقبلین ارائه دهیم.

مدیر کل فرودگاه های استان خراسان جنوبی در خصوص بازگشت زائرین گفت: مدت زمان سفر زائران 30 الي 32 روز است و طبق برنامهريزي بازگشت حجاج اعزامی از این فرودگاه بین 20 تا 23 شهريور ماه از مدينه منوره انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده براي تسهيل ارائه خدمات و ارتقاي سطح كيفيت خدمات فرودگاهي در عمليات حج گفت: با توجه به تأكيدات مقام معظم رهبري در خصوص پروازهاي حج، اين اداره كل در راستاي ارائه خدمات مناسب به زائران نسبت به تجهيز و تأمين امكانات فرودگاهي براي هرچه بهتر برقرار شدن اين پروازها اقدام کرده است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد