خبر خبر

قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور از مدير کل فرودگاه هاي استان خراسان جنوبي تقدير کرد
قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور و مدير عامل مجمع خيرين مسجد ساز کشور ضمن حضور و بازديد از نمازخانه هاي فرودگاه بين المللي بيرجند از مدير کل فرودگاه تقدير نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان خراسان جنوبی قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور و مدیر عامل مجمع خیرین مسجد ساز کشور ضمن حضور و بازدید از نمازخانه های فرودگاه بین المللی بیرجند از مدیر کل فرودگاه تقدیر نمود.

دکتر مظفر ضمن حضور و بازدید از فرودگاه بیرجند از تلاش های هادی سلامی مدیر کل فرودگاه های استان خراسان جنوبی بابت بهسازی و تجهیز نمازخانه این فرودگاه با اهدا لوح سپاس قدردانی نمود

در قسمتی از متن این تقدیرنامه آمده است اینک که به حول و قوه الهی و با بهره گیری از فیض لاینتناهی او و همت و پشتکار وسیع و وثیق در امر ساخت نمازخانه فرودگاه بین المللی بیرجند، با توجه به تعمیق شناخت آثار خیرات و برکات نمازخانه و با حس همسویی و همگرایی،سخاوتمندانه و کریمانه اهتمام ورزیده اید ...

شایان ذکر است پروژه بهسازی ،تکمیل و تجهیز نمازخانه اصلی فرودگاه بین المللی بیرجند در سال 1395 آغاز و شش ماه دوم سال 1396 مورد بهره برداری قرار گرفت ولی تاکنون افتتاح رسمی از این ساختمان صورت نپذیرفته است. همچنین در طی سال 1396 کلیه نمازخانه های ترمینال و سالن ترانزیت این فرودگاه نیز تجهیز گردیده است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد