نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

۲۰ شهريور ۱۴۰۰
با ابلاغي از سوي معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، رضا مزگي نژاد به عنوان رييس امورمالي و ذيحساب اداره کل فرودگاه هاي استان خراسان جنوبي منصوب شد.
۱۲ مرداد ۱۴۰۰
هواپيمايي سپهران به زودي تعداد 3 فروند هواپيماي جديد به مجموع ناوگان خود اضافه خواهد نمود که با ورود اين هواپيماها مشکلات کمبود ناوگان شرکت سپهران کمتر خواهد شد وي ضمن قول مساعد در خصوص برقراري پرواز پس از حل مشکل کمبود ناوگان هواپيمايي سپهران در خصوص راهکارهاي افزايش همکاري في ما بين پيشنهادتي ارائه داد.
۲۹ فروردين ۱۴۰۰
هواپيمايي پارس اير تعداد 4 پرواز به فرودگاه بين المللي شهيد کاوه بيرجند برقرار نمود.
۱۷ اسفند ۱۳۹۹
اين پرواز به جهت بازديد از امکانات فرودگاه بيرجند مي باشد و در خصوص برقراري پروازها و همکاري بيشتر با مسئولين هواپيمايي ياد شده گفتگو خواهيم کرد و اميدواريم با تو جه به مذاکرات انجام شده با معاون محترم بازرگاني هواپيمايي پارس اير مبني بر ارئه خدمت به هموطنان خراسان جنوبي و برقراري مسيرهاي جديد از فرودگاه بيرجند به استانهاي همجوار ، بتوانيم هماهنگي لازم را با اين شرکت داشته و تعداد پروازهاي مرکز استان و فرودگاه طبس را افزايش دهيم.
۲۹ آذر ۱۳۹۹
استاندار خراسان جنوبي با هدف ارزيابي زيرساخت‌هاي فرودگاهي و هوانوردي استان از پروژه احداث پاويون و پروژه توسعه و بهسازي ترمينال فرودگاه بين المللي شهيد کاوه بيرجند بازديد کرد.
۲۶ آذر ۱۳۹۹
طي جلسه اي که ماه گذشته با رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان خراسان جنوبي برگزار گرديد مشکلات آب هاي جاري فرودگاه با ايشان مطرح و دستور پيگيري صادر شد
۲۵ آذر ۱۳۹۹
حمل و نقل زميني با بهسازي وضعيت جاده ها، ريلي با ايجاد راه آهن و هوايي با توسعه ناوگان و افزايش پروازها مي توانند با جابه جايي بار و مسافر به توسعه استان کمک کنند.
۱۰ آبان ۱۳۹۹
فرودگاه شهيد کاوه بيرجند نيز از ابتدا با آمادگي کامل و رعايت دستورالعمل هاي بهداشتي همچون چک مسافرين ورودي و خروجي ،ضد عفوني ترمينال ها، نمازخانه ها، سرويس هاي بهداشتي و... تا به امروز که در موج سوم اين بيماري هستيم مشغول انجام وظيفه بوده و عملکرد اين فرودگاه در اين حوزه مطلوب ارزيابي مي گردد.
۲۳ مهر ۱۳۹۹
ساختمان تشريفات فرودگاه که حدود چهار سال قبل توسط شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران جا نمايي و طراحي گرديد و از محل اعتبارات استان تاکنون حدود 97 درصد پيشرفت فيزيکي داشته است.
۲۰ مهر ۱۳۹۹
اين توافقنامه شامل 22 بند مي باشد افزود : اين توافقنامه به معناي پايبندي طرفين به اصول و قواعدي است که براي توسعه و ترويج فرهنگ نوراني نماز ترسيم شده و اجراي برنامه هاي مندرج در اين توافقنامه سند ارزيابي عملکرد آن دستگاه به شمار مي آيد.
۱۴ مهر ۱۳۹۹
مدير کل فرودگاه هاي استان خراسان جنوبي در خصوص احداث ديوار و جاده حفاظتي پيرامون فرودگاه بيرجند و مشکلات آب هاي جاري فرودگاه با رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان به گفتگو پرداخت طهماسبي ضمن اشاره به خطرات روان آب هاي نزديک به فرودگاه هاي بيرجند و طبس درخواست اعتبار جهت رفع مشکلات مربوط به اين حوزه گرديد.
۲۶ شهريور ۱۳۹۹
پرواز فوکر 100 هواپيمايي کارون روزهاي چهارشنبه ساعت 06:30 از تهران به سمت بيرجند پرواز کرده ساعت 08:00 وارد فرودگاه بيرجند شده و ساعت 08:45 بيرجند را به مقصد تهران ترک خواهد نمود
۲۲ مرداد ۱۳۹۹
تعداد مسافرين ورودي و خروجي به استان نسبت به چهار ماه ابتدايي سال گذشته با کاهش 20 درصدي رو به رو بوده است
۲۰ مرداد ۱۳۹۹
نبود نيروي متخصص بومي درصنعت هوا نوردي مهمترين چالش استان
۲۷ فروردين ۱۳۹۹
پروازهاي هواپيمايي ايران اير که از نهم فروردين بر اساس تصميم ستاد مقابله با بيماري کرونا تا اول ارديبهشت لغو گرديده بود مجدداً از 20 فروردين برقرار گرديد.
۹ فروردين ۱۳۹۹
اداره کل فرودگاه هاي استان خراسان جنوبي موفق به کسب رتبه برتر در حوزه پدافند غيرعامل در سال 98 در مقايسه با ساير دستگاه هاي اجرايي استان گرديد و از سوي آخوندي مدير کل پدافند غيرعامل استان خراسان جنوبي مورد تقدير قرار گرفت
۱۱ اسفند ۱۳۹۸
برنامه پروازهاي فرودگاه‌هاي استان مطابق معمول برقرار بوده و تاکنون لغو پرواز اعلام نشده است
۲۰ بهمن ۱۳۹۸
به مناسبت ايام ا... دهه مبارک فجر مراسم افتتاح ساختمان جديد RCAG سايت هوانوردي تقي قنبر بيرجند با حضور سعيد اکبري عضو هيات مديره و راهبر عمليات هوانوردي، محمد اميراني معاون عمليات هوانوردي، سيامک بهنام مدير کل ارتباطات و ناوبري ، مسعود نيکبخت مدير کل ترافيک هوايي، مدير کل فرودگاه هاي استان خراسان جنوبي و جمعي از مسئولان استاني و فرودگاهي برگزار گرديد
۶ بهمن ۱۳۹۸
سلامي با اشاره به تنوع ارگان هاي درگير در بحران احتمالي هدف از برگزاري اين تمرين را ارزيابي توانايي‌ها، تمرين وظايف تمام ارگان‌هاي ذيربط در هنگام بحران، چگونگي مديريت بحران در وضعيت‌هاي مختلف اضطراري و افزايش توان عملياتي در هنگام بروز سانحه بيان کرد
۲۷ آذر ۱۳۹۸
جلسه هماهنگي عمليات زمستاني با حضور واحدهاي عملياتي و شرکت‎هاي هواپيمايي فعال در فرودگاه بيرجند براي ارائه خدمت در فصل سرما و شرايط بارش برف برگزار شد.